Daszki ,zadaszenia , przeszklenia

W sprzedaży oferyjemy:

 

Szkło bezpieczne z polistyrenu

Szkło bezpieczne wzorzyste Robelit na pierwszy rzut oka niczym nie różni się od naturalnego szkła, chociaż wykonane jest z tworzywa sztucznego. Znakomicie nadaje się do szklenia drzwi, mebli, do budowy kabin prysznicowych, ścianek działowych, osłon świetlnych, sufitów podwieszanych, balustrad, tablic reklamowych.

Ulotka - Szkło bezpieczne z polistyrenu

 

 

 

Płyty Higieniczne z PCW z jonami srebra

NOWOŚĆ: Płyty Higieniczne z PCW z jonami srebra

Płyty Higieniczne z PCW - ulotka

 

 

 

 

Płyty i panele z poliwęglanu komorowego

Płyty i panele z poliwęglanu komorowego

Poliwęglan komorowy (PCB) jest tworzywem, którego własności sprawiają, iż stanowi najbardziej uniwersalny materiał zdolny połączyć najwyższe parametry optyczne i wytrzymałościowe z doskonałą izolacyjnością termiczną i niewielką wagą.

 

 

 

 

Płyty z poliwęglanu litego

Płyty z poliwęglanu litego

Płyty poliwęglanowe są wysoko zaawansowanym technologicznie tworzywem, które dzięki swym własnościom fizyko-chemicznym często wypiera szkło z zastosowań konstrukcyjno-wykończeniowych.


Ulotka - Poliwęglan lity

 

 

 

 

Płyty akrylowe - pleksa (PMMA)

Płyty akrylowe - pleksa (PMMA)


Płyty z akrylu to najpopularniejsze tworzywo, tak skutecznie zastępujące szkło naturalne, wykorzystywane do przeszkleń dużych połaci dachów, przekryć, tuneli, ekranów ochronnych, reklam, neonów, przełączników.

 

 

 

 

Daszki aluminiowe

Daszki aluminiowe


Daszki to doskonała ochrona drzwi oraz balkonów przed deszczem i śniegiem.

 

 

 

 

 

Daszki ze stali nierdzewnej

Daszki ze stali nierdzewnej

Daszki Lightline

 

Nowości Lightline

 

Daszki modułowe

 

 

 

System balustrad

System balustrad


LIGHTLINE® jest nowy system balustrad do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków  w budownictwie indywidualnym - produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. LIGHTLINE® to nowoczesne połączenie trwałego aluminium, stali nierdzewnej i wysokiej jakości szkła akrylowego.

 

 

 

 

Ochronne maty podłogowe

Ochronne maty podłogowe


Chcesz uniknąć uszkodzeń i trudnych do usunięcia śladów na swojej podłodze? Sięgnij po nowoczesne i wygodne maty podłogowe firmy ROBELIT. Maty doskonale chronią podłogę, pozwalając jednocześnie na jej długotrwałe i  bezpieczne użytkowanie!

 

 

 

 

 

Polipropylen kanalikowy

Polipropylen kanalikowy


Płyty kanalikowe z polipropylenu (PP) – najczęściej wykorzystywane w reklamie, budownictwie, kaletnictwie, majsterkowaniu.

 

 

 

Płyty faliste i trapezowe

Płyty faliste i trapezowe


Oferowane płyty przeznaczone są do wykonywania lekkich pokryć dachowych oraz okładzin ściennych. Najczęściej stosowane na zadaszenia werand, altanek, tarasów, balkonów, wiat samochodowych itp.

 

 

 

 

Rulony faliste z poliestru

Rulony faliste z poliestru


Wiaty, pergole, werandy, hale produkcyjne, magazynowe i targowe, parkingi, szklarnie, stadniny to tylko część z budynków, w których można zastosować rulony poliestrowe do doświetlenia powierzchni przeszkleń dachowych.

 

 

 

 

 

Doświetla do blach trapezowych (świetliki dachowe)

Doświetla do blach trapezowych (świetliki dachowe)


Profile płyt trapezowych i falistych z poliestru wzmocnionego włóknem szklanym stanowią odzwierciedlenie kształtów płyt, wykonanych z blachy i powszechnie wykorzystywanych w pokryciach dachowych, świetlikach i zamknięciach przezroczystych ścian. Zakres temperatur użytkowych od -40°C do +120°C umożliwia stosowanie płyt w połączeniu z blachami, gdzie na skutek wysokich temperatur w lecie inne tworzywa mogą ulegać deformacji.

 

 

 

 

Samonośne płyty łukowe

Samonośne płyty łukowe


Ulotka - Samonośne płyty łukowe z poliestru

 

 

 

 

 

 

Zadaszenia wiat samochodowych

Zadaszenia wiat samochodowych

 

Samonośne płyty łukowe ELYPLAST LGC 496 – to bardzo trwały, a zarazem ekonomiczny pod względem ceny produkt, umożliwiający budowę interesujących i lekkich łukowych zadaszeń przepuszczających światło. To idealny materiał na wykonanie wiaty garażowej.

 

Wiaty garażowe - doskonała ochrona Twojego samochodu


Przykładowe produkty: