Listwy PCV

Oferujemy niepowtarzalną kolorystykę listew PCV . Znakomicie dopasowują się do drobnych nierówności ścian i podłóg , są wyjątkowo elastyczne a jednocześnie bardzo trwałe . Łatwy montaż , możliwośc ukrycia okablowania -listwy maskujące. W sprzedaży posiadamy również : narożniki wewnetrzne , narożniki zewnętrzne , zakończenia prawe i lewe oraz łączniki i kanały kablowe.

 

Evo

Listwa EVO łączy w sobie nowatorskie i praktyczne rozwiązania, a jednym z jej głównych benefitów jest innowacyjny Click-fit System, umożliwiający niezwykle szybki i łatwy montaż oraz demontaż listwy. Multi Collection to z kolei trzy eleganckie kolekcje (Natural, Modern i Industrial), które pozwalają idealnie dobrać listwę do dowolnej stylistyki otoczenia i każdego typu podłóg.

Listwa przypodłogowa EVO-katalog  

 

 

Korner 52

Pierwsza w Polsce listwa, w której zastosowano miękkie krawędzie. Od lat służy jako doskonałe wykończenie paneli podłogowych, wykładzin czy płytek PVC. Maskuje dylatacje nawet do 26 mm. Sprawdzony i łatwy system montażu pozwala na szybkie zainstalowanie listwy. Szeroki wachlarz kolorów daje swobodę wyboru, a funkcjonalność sprawia, że Korner 52 doskonale współgra z każdym wnętrzem.

 

Perfecta 62 / Perfecta Wood 62

Listwa Perfecta 62 przeznaczona jest do wykańczania przede wszystkim twardych pokryć podłogowych: wykładzin PVC, paneli podłogowych, płytek ceramicznych. Wysokość 62 mm i smukły kształt listwy odpowiadają najnowszym trendom rynku. Doskonale sprawdza się przy maskowaniu szerokich dylatacji. Zawsze aktualna, najszersza kolorystyka, wersja wood z matowym wykończeniem, classic z lekkim połyskiem, nowa wersja lakierowana high gloss oraz idealne dopasowanie do podłóg wiodących producentów to także mocne strony. Ceniona przez montażystów za system z kanałem montażowym i 100% pewność mocowania listwy i akcesoriów.

  

 

  

 

Katalog -listwy przypodłogowe

 

 

 

 

  

 

Obraz znaleziony dla: vox logo  

 

 

 

  

 

 

 

 

 


 Przykładowe produkty: