Rolety tekstylne

Rolety materiałowe  • Dachowe

System rolet dachowych w kasecie wykonany jest z profili aluminiowych. Dzięki takiej zabudowie i prowadnicom, szczelnie zakrywa okno. Dzięki sprężynie która naciąga materiał, roleta posiada płynną regulację jej zatrzymania w każdej dowolnej pozycji, a materiał idealnie się prowadzi. Piękny kształt idealnie pasujący do okna dachowego, łatwość w obsłudze i szczelne zakrycie charakteryzują nasze rolety do okien dachowych. Istnieje możliwość doboru koloru kasety pod kolor okna.

 

  • Wolnowiszące

Jest to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych systemów. Cechuje go prostota i funkcjonalność. Rolety te sprawdzają się świetnie tam gdzie jest potrzeba wykorzystania dużej powierzchni materiału. Gruba rura nawojowa orz solidne uchwyty sprawiają, iż system ten jest wykorzystywany nawet przy bardzo dużych wymiarach. Prostota montażu, niska cena i możliwość zastosowania przy każdego rodzaju oknach.

 

  • Rolety w kasecie


Kaseta wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa PCV, odpornego na działanie promieni słonecznych (nie żółknie).

 

  • Roleta Dzień / Noc


To nowatorski i funkcjonalny system osłony okien. Roleta wyposażona jest w dwuwarstwowy materiał z poziomymi pasami o różnej absorpcji światła. Pozwala to na regulowanie stopnia nasłonecznienia w pomieszczeniu, co daje niepowtarzalny klimat, a przy tym jest funkcjonalne. Oprócz sprawowania funkcji rolety, może służyć jako firana.

 

  • Roleta rzymska


Rolety rzymskie to bardzo modny i elegancki sposób na osłonę okna.Tkanina wyposażona jest co 20 cm w tunelik, dzięki czemu przy podciąganiu tworzą się eleganckie falbany. Roletę można zatrzymać na dowolnej wysokości dzięki zastosowaniu mechanizmu samohamującego. Tkanina przyczepiona jest do szyny za pomocą rzepu dzięki czemu można ją szybko zdjąć do prania a potem znów założyć.

 

  • Plisa

Plisy stanowią nowoczesny system zasłony okien przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ich podstawową zaletą jest to, że umożliwiają przesłonięcie dowolnego fragmentu okna zarówno od dołu jak i od góry. Plisy dostępne są w różnych wariantach, dzięki czemu mogą być zakładane także do okien w kształcie trapezu czy łuku.

 

 

 

 

 


Rolety o wymiarach standardowych, dostępne "od ręki".

Zapraszamy do sklepu!!!!!!Przykładowe produkty: