DRZWI ZEWNĘTRZNE


Oferujemy wysokie rabaty od cen katalogowych!

 

 

W naszej ofercie najlepsze modele drzwi zewnętrznych takich producentów jak:

 

 

*


KATALOG PRODUKTÓW 

 Lider produkcji drzwi stalowych w Polsce  

Lata pracy i doświadczeń dały "fundament" pod stworzenie przedsiębiorstwa, którego wyroby zyskują aprobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom klienta firma oferuje   drzwi zarówno we wzorach tradycyjnych jak i nowoczesnych.  

 

 

 

 

KATALOG PRODUKTÓW 

 


Wybierając drzwi WIKĘD otrzymujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na długie lata i gwarancję wysokiej jakości wykonania.


 

  


 

Obraz znaleziony dla: doorsy logo  

 

Firma specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych.

Charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

KATALOG PRODUKTÓW 

 


Największy wybór drzwi zewnętrznych , antywłamaniowych....

 

*

 

Drzwi drewniane Stolpaw

 

 

KATALOG PRODUKTÓW

 


Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi drewnianych. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm.

Doskonała jakość drewna połączona z wysokimi standardami produkcji i montażu drzwi. Produkt z gwarancją doskonałej trwałości na lata.  

 

 

Obraz znaleziony dla: baranski drzwi logo

Drzwi produkowane są w oparciu o ramiak drewniany klejony wielowarstwowo oraz sklejki i okleiny drewniane sosnowe, jesionowe i dębowe w wielu wybarwieniach naturalnych, lazurujących lub kolorach kryjących RAL, dodatkami ze szkła, inoxu oraz płyt LAMINAM ze spieków kwarcowych/kamień.

KATALOG

 

 

 

 

 

 

 Drzwi zewnętrzne stalowo-aluminiowe  

KATALOG PRODUKTÓW 

 

 

 


 

 Obraz znaleziony dla: grupa exper  logo

KATALOG EXPERT

KATALOG DRZWI OD RĘKI

 

 

 

 

 

 

KATALOG PRODUKTÓW 

  

 

 

 

 

 Przykładowe produkty: