Podłoga winylowa

Panele Viligno

Oferta paneli Viligno obejmuje serię motywów drewnianych z fakturą o naturalnym wyglądzie. Podłogi Viligno doskonale nadają się do salonów, łazienek, biur czy nawet pomieszczeń handlowych. Aby łatwo dobrać podłogę Viligno, która najlepiej odpowiada Państwa potrzebom i warunkom mieszkaniowym zestawiliśmy ze sobą ponownie wszystkie dostępne opcje, w postaci przejrzystego przeglądu produktów zamieszczonego poniżej.

 

 

 

http://www.viligno.com/media/img/dry-back-uniclic-boards.jpg

 

 

Jasny dąbJasny dąb

Nasza kolekcja „Jasny dąb” może rzeczywiście zachwycić osoby lubiące eleganckie wnętrza o prostych liniach, które jednocześnie pragną zachować określone ciepło wnętrza. Jasny odcień oraz delikatność naturalnego dębu są ponadczasowe i dość neutralne, sprawiając, że łatwo można zestawić je z różnymi stylami mebli oraz różnorodnymi naturalnymi materiałami. Jasny odcień i subtelna struktura drewna pozwalają uzyskać przestrzenny efekt oraz dają poczucie całkowitego spokoju. Nasi projektanci uzyskali klasyczne, nowoczes ne rozwiązanie dzięki koncepcji „Jasnego dębu”, która idealnie dopasowuje się do dowolnego współczesnego salonu lub innego wnętrza.

Overview
Uniclic

Jasny dąb VL1LO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Jasny dąb VL3LO-1219 (DRY BACK)

 

 

 

Tradycyjny dąbTradycyjny dąb

Podłoga Viligno „Tradycyjny dąb” ma nieznacznie bardziej surowy wygląd i wyrazistą strukturę. Podłoga ta pasuje do stylu rustykalnego i naturalnego. Jest doskonała w zestawieniu z meblami, akcesoriami lub drzwiami z surowego drewna oraz z tkaninami, poduszkami i nakryciami z autentycznych, naturalnych materiałów, takich jak np. len. „Tradycyjny dąb” reprezentuje niewyszukany styl życia rozkwitający w przytulnej prostocie. Elegancki, ale prosty. Innymi słowy: dokładnie to czego Państwo potrzebują dla uzyskania efektu ciepłego i wygodnego salonu.

Overview
Uniclic

Tradycyjny dąb VL1TO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Tradycyjny dąb VL3TO-1219 (DRY BACK)

 

 

 

 

Klasyczny dąbKlasyczny dąb

Model „Klasyczny dąb” cechuje ponadczasowość. Ta podłoga Viligno daje efekt trwałości, a solidne dębowe deski zachowują swój typowy kolor i fakturę. „Klasyczny dąb” to jedyny wybór dla każdego, kto poszukuje solidnego, a zarazem powściągliwego stylu. Ten niewyszukany, naturalny wygląd pozwala na wystrój wnętrza na szereg różnych sposobów. Tą podłogę można swobodnie łączyć ze stylowymi meblami, jak również lakierowanymi lub malowanymi meblami w stylu retro. Podłoga Viligno „Klasyczny dąb” świetnie prezentuje się także z dobrze dopasowanym dywanem. Właściwości antyalergiczne sprawiają także, że jest idealna do wykorzystania w łazience.

Overview
Uniclic

Klasyczny dąb VL1CO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Klasyczny dąb VL3CO-1219 (DRY BACK)

 

 

Dąb ciemny brązDąb ciemny brąz

Model „Dąb ciemny brąz” dzięki swojej ciepłej, głębokiej barwie i wyraźnej fakturze dodaje wnętrzu nieco nostalgicznej nuty. Dzięki tej ciepłej i stylowej podłodze Viligno, łatwo uzyskać efekt intymnej, przytulnej atmosfery w Państwa mieszkaniu. „Dąb ciemny brąz” doskonale zestawia się z ciemnymi antykami oraz akcesoriami w stylu kolonialnym. Jednocześnie znakomicie kontrastuje z eleganckimi, lśniącymi nowoczesnymi meblami w jasnym kolorze, które nadają całości kojącego wyglądu. Dla uzyskania bardziej subtelnego wystroju „Dąb ciemny brąz”, można zestawić z obiciami meblowymi z tkanin oraz z tkaninami lnianymi bądź bawełnianymi.

Overview
Uniclic

Dąb ciemny brąz VL1DBO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Dąb ciemny brąz VL3DBO-1219 (DRY BACK)

 

 

 

 

Dąb szary regenerowanyDąb szary regenerowany

Ta podłoga Viligno łączy w sobie wygląd wyblakłych, desek podłogowych z „odzysku”, z korzyściami w postaci nowej i trwałej podłogi. „Dąb szary regenerowany” wygląda tak jakby został wyciągnięty ze starej graciarni lub opuszczonego magazynu. Podłoga najlepiej prezentuje się w pomieszczeniach przestrzennych, z dużą ilością naturalnego światła. „Dąb szary regenerowany” jest idealny do wnętrza na poddaszu i dobrze wygląda w zestawieniu z gołymi słupami i belkami stropowymi. Podłoga szczególnie efektownie łączy się z przemysłowym dizajnem oraz metalowymi meblami, ale także z ciepłym wnętrzem wiejskim, urządzonym w swobodnym stylu.

Overview
Uniclic

Dąb szary regenerowany VL1RGO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Dąb szary regenerowany VL3RGO-1219 (DRY BACK)

 

 

 

Dąb jasnoszaryDąb jasnoszary

„Dąb jasnoszary” to prawdziwy klasyk wśród podłóg Viligno. Jego wyblakły, szarawy kolor i delikatna faktura pozwalają stosować go swobodnie w każdym wnętrzu oraz przy dowolnym stylu mebli. „Dąb jasnoszary” dobrze współgra z wnętrzami o delikatnych barwach, jak również z tymi gdzie zastosowano jasne, żywe kolory. Szczególnie ta druga cecha sprawia, że jest wysoce odpowiedni do wykorzystania w pokojach dziecięcych, jak również w nowoczesnym salonie o młodzieżowym wystroju. Dzięki swemu jasnemu kolorowi „Dąb jasnoszary” wnosi do wnętrza dodatkowe światło i daje efekt otwartego i przestrzennego domu.

Overview
Uniclic

Dąb jasnoszary VL1LGO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Dąb jasnoszary VL3LGO-1219 (DRY BACK)

 

 

 

Dąb CiemnoszaryDąb Ciemnoszary

„Dąb ciemnoszary” jest podłogą Viligno odpowiednią dla tych osób, które lubią elegancką architekturę. Ciemny kolor doskonale pasuje do pomieszczenia z minimalistycznym wystrojem, podkreślając znajdujące się w nim nowoczesne meble i akcesoria. W przypadku tej podłogi Viligno, minimalizm nie oznacza chłodu, gdyż naśladowanie prawdziwego drewna i jego faktury dodaje domowi ciepła. W dużych pomieszczeniach mieszkalnych „Dąb ciemnoszary” przykuwa oko, a jednocześnie stanowi doskonałe tło dla starannie dobranych, dizajnerskich mebli oraz unikalnych elementów dekoracyjnych.

Overview
Uniclic

Dąb Ciemnoszary VL1DGO-1244 (UNICLIC)

Dry Back

Dąb Ciemnoszary VL3DGO-1219 (DRY BACK)

Przykładowe produkty: