Drzwi wewnętrzne Persecto,Porta-Drzwi, DRE,Erkado

W naszej ofercie najlepsze modele drzwi wewnętrznych jest to niezbędny element wyposażenia domu czy mieszkania. Stanowią one nie tylko doskonałą barierę pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, ale także mogą być świetnym elementem dekoracyjnym.i. W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.


Oferujemy wysokie rabaty od cen katalogowych!

HIT!!!!!! Drzwi dostępne od ręki !!!!!!

SELENE     MAGNOLIA             SIGMA

Oto producenci firm ,których produkty można nabyć  w naszym sklepie :

persecto

 persecto12

PERSECTO DRZWI WEWNĘTRZNE.

 


https://www.porta.com.pl/img/porta_logo.png

 

Od ponad 20 lat Porta KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. To firma prosperująca w zgodzie ze światowymi trendami we wzornictwie i technologii produkcji.Firma PORTA kładzie szczególny nacisk na uzyskanie wszystkich niezbędnych certyfikatów i aprobat technicznych wydawanych przez akredytowane instytuty badawcze, potwierdzające deklarowane właściwości użytkowe wyrobów stosowanych w budownictwie. Oferujemy drzwi wewnątrzlokalowe, wejściowe wewnętrzne, wejściowe zewnętrzne i techniczne, które mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych, jak również hotelach, biurach , budynkach użyteczności publicznej oraz obiektach przemysłowych. W odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta jest możliwośc wykonania  drzwi " na wymiar".

 

 

 


 

 

  Producent drzwi wewnątrzlokalowych.Drzwi Wewnętrzne DRE zakupione w naszym sklepie to najwyższa jakość w niskiej cenie.

 

 

Nowoczesna marka Verte doskonale wpisuje się w aktualne trendy w stylistyce - poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiada najbardziej aktualnym potrzebom rynku projektowania pomieszczeń nowoczesnych.

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii z wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem firmy, wysokiej jakości drzwi Verte zachowują bardzo atrakcyjne ceny.

Kolekcja Verte spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

 

 

 

Drzwi wewnętrzne grupy ALDREW charakteryzują się połączeniem nowoczesności z prostotą z myślą o wymagających klientach. Dla tych wszystkich stworzyliśmy szeroką gamę wzorów drzwi łącząc estetykę funkcjonalności i wytrzymałość.

Inspirujące proste linie w drzwiach ALDREW zachwycają prostotą i czystością formy gwarantują optyczny ład twego domu. Konstrukcja oparta na delikatnym kształcie listewki przyszybowej typu Softline, która doda Państwa wnętrzu niepowtarzalnego uroku ekskluzywności z dużą dozą nowoczesności.

 

 Działalność firmy Voster rozpoczęła  się w1993 roku dotąd firma funkcjonowała pod nazwą Drewno-Hurt , natomiast po wprowadzeniu na rynek w 2012 roku marki Voster przejęto jej nazwę.Kiedyś drzwi robione były jedynie z litego drewna naturalnego bejcowane lub lakierowane na kolor odpowiadający wystrojowi wnętrza.Dziś potrzeby klientów są inne, bardziej wyszukane  i nowoczesne.

Decydując się na zakup drzwi wewnętrznych często zastanawiamy się nad ich różnicą i stajemy przed wyborem tworzywa z jakiego mają być wykonane

 Zapraszamy do zapoznania z informacjami technicznymi dotyczącymi produktów firmy VASCO


Cechy charakterystyczne drzwi VASCO:

 • bezpieczne szkło hartowane ESG
 • zaokrąglone krawędzie skrzydeł
 • bez łączenia materiału na krawędzi przylgi
 • główne powierzchnie pokryte laminatem
 • konstrukcja oparta na masywnym ramiaku z drewna i MDF
 • estetyczna szczelina wentylacyjna (w opcji dodatkowej)

 • Drzwi jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe
 • Drzwi przesuwne
 • Drzwi przesuwne w kasecie
 • Ościeżnice
 • Konstrukcja i wyposażenie
 • Kierunki

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania erkado

 katalog 2014                        

 

katalog 2015

 

ERKADO jest producentem drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim.W chwili obecnej dysponujemy bogatą ofertą handlową drzwi zewnętrznych drewnianych.

 

 

 

Classen jest wiodącą i najszybciej rozwijającą się firmą produkującą wyroby drewniane i drewnopochodne w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

 


 

Firma STOLBUD  oferuje drzwi wewnętrzne różnego typu: drzwi drewniane, drzwi fornirowane, drzwi okleinowane, drzwi szklane, drzwi malowane i lakierowane, a także drzwi serwisowe i do garderoby.

 

 

 


 

 

Drzwi drewniane wewnątrzlokalowe DOORSY, składają się ze skrzydła, ze 100% - ową ramą drewnianą klejoną warstwowo, obłogowaną naturalnym fornirem mahoniowym oraz ze 100% - owej drewnianej futryny stałej lub regulowanej z uszczelką. Skrzydło drzwiowe wykonane jest jako ramowo-płycinowe z frezowanym wypełnieniem ozdobnym, obłogowanym naturalnym fornirem mahoniowym.

 

 

 

 

Zapraszamy do naszego sklepu!

Przykładowe produkty:

Przykładowe drzwi - Dewro
Przykładowe drzwi - Classen