Drzwi zewnętrzne


Oferujemy wysokie rabaty od cen katalogowych!

HIT!!!!!! Drzwi dostępne od ręki !!!!!!

Drzwi głęboko tłoczone   str1    str2

Drzwi płytko tłoczone     str3     str4

Drzwi płytko tłoczone      str5     str6

Drzwi techniczne

 

 

 


 

 

KATALOG 2015

Drzwi z katalogu posiadamy na stanie sklepu!!!!!Przyjdź!!!! Zobacz!!!!

Dostępne od ręki!!!!!

..................................

Katalog Stella 2015 - drzwi zewnętrzne(pdf)

............................................

 Katalog Stella - drzwi zewnętrzne- drewniane(pdf)

..........................................

 Katalog drzwi DRE - edycja 1/2014 (pdf)

............................................

Katalog drzwi DRE - edycja 2/2014 (pdf)

 

 

W naszej ofercie najlepsze modele drzwi zewnętrznych takich producentów jak:

zdjęcie tytuowe 1.jpg

 


KATALOG

Lata pracy i doświadczeń dały "fundament" pod stworzenie przedsiębiorstwa, którego wyroby zyskują aprobatę i zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

W szerokim programie produkcji znajdują się zarówno ościeżnice tradycyjne wykonywane od wielu lat oraz specjalne oscieżnice i drzwi, których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach.


KATALOG

Firma specjalizuje się w produkcji drewnianych drzwi zewnętrznych.Charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Warstwę izolującą termicznie stanowi dębowa płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową.

 


 

 

Największy wybór drzwi zewnętrznych , antywłamaniowych....

 

 

 

Drzwi drewniane Stolpaw

 

Zakład stolarski Stolpaw, specjalizujący się w produkcji drzwi. Stały rozwój, nastawiony na zadowolenie Klienta, zaowocował wykonywaniem drzwi w pięciu nowoczesnych technologiach: Optimum+, Nowum+, Favorit, Aluwood i Stolterm. Odpowiadających na rosnące wymagania naszych Klientów, oferujących bogatą paletę kolorów, a także zróżnicowany katalog wzorów, kształtów, materiałów.

 

 

 

KATALOG DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi zewnętrzne to wizytówka Twego domu. To one witają domowników i gości od samego progu.Chronią Twój dom nadając mu niepowtarzalny, wyjątkowy charakter.

 


KATALOG DRZWI WEJŚCIOWYCH

Solidne drzwi wewnątrzlokalowe nie tylko chronią nasze mieszkanie przed nieproszonymi gośćmi, ale także wzbudzają zachwyt formą wykonania.

Linia drzwi wejścowch charakteryzuje się stabilnością i solidnością, modele tej linii nadają się na drzwi do mieszkań. Dla klientów, którzy poszukują drzwi antywyważeniowych są one wyposażone w akcesoria antywłamaniowe. Są to modele, które zapewniają bezpieczeństwo i spokój całej rodziny.

     NOWOŚĆ!!!!

 

KATALOG

 

Drzwi wypełnione płytą z twardego polistyrenu spienionego charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacji termicznej oraz akustycznej.Wysokiej klasy blacha stalowa ocynkowana pokryta wielowarstwowo laminatem drewnopodobnym odpornym na warunki atmosferyczne i promienie UV oraz nowoczesny design sprawiają , że są to bardzo dobre drzwi zewnętrzne nadające się zarówno do budynków mieszkalnych jak i użyteczności publicznej.

 

 

 


Przykładowe produkty: